20.03.2024 ж. морфология, физиология және жалпы патология кафедрасының базасында жоғары медицина мектебінің ағылшын тілінде оқитын студенттері арасында "Current issues on chronic non-infectious diseases" студенттік ғылыми конференциясы өткізілді.

Конференцияны морфология, физиология және жалпы патология кафедрасының меңгерушісі, м. ғ. к. Жанғалов Бануржан Баянович құттықтау сөзімен ашты

В ходе конференции студентами были освещены следующие темы:

• «Cytomegalovirus infection during pregnancy» - Ravi Raagavi, Chirag Rajpurohit (ғылыми жетекшісі – Н.А. Мурзагулов)
  • «Diagnosis, treatment and management of apathy in Parkinson's disease» - Sikkandar Ali Munazzathul Nihla, Sikkandarali Hanoona (ғылыми жетекшісі – Н.А. Мурзагулов)
  • «Genetic factors in cancer development» - Mohammedkhanna Shimaa, Kumar Kavimozhi (ғылыми жетекшісі-Н.А. Мурзагулов)
  • «Stroke: unlocking insights into prevention, treatment and recovery» - Ganesh Roshan, Samreen Fatima (ғылыми жетекші – Б.Т. Жандарбекова)

Көрермендер баяндамаларға қызығушылық танытып, белсенді сұрақтар қойды.

Студенттердің ғылыми жұмыстары бүгінгі күні өзекті болып табылады, баяндамалар мазмұнды болды, ғылыми журналдар мен халықаралық конференцияларда тереңдетіп оқуға және жариялауға әлеуеті бар.

Конференция қорытындысы бойынша спикерлерге алғыс хаттар табысталдыЖас ғалымдарымызға алғысымызды білдіреміз және оқу және ғылыми қызметте одан әрі табыс тілейміз!