Ш.Уәлиханов атындағы КУ педагогикалық институтында Кіші мектеп оқушылары академиясының семинарлары «МЕМЛЕКЕТТЕРДІҢ ҒЫЛЫМИ-ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІН ҰЙЫМДАСТЫРУ: МІНДЕТТЕР, МӘСЕЛЕЛЕР, ПЕРСПЕКТИВАЛАР» тақырыбында жалғасуда.

Әдеттегідей пленарлық секцияға жетекші ғалымдарымыз бен қонақтарымыз қатысты. Отырысты ғылым және өңірмен өзара іс-қимыл жөніндегі проректор, физика ғылымдарының докторы, профессор, "Университеттің үздік оқытушысы" мемлекеттік грантының иегері Айгүл Досжанқызы Жақыпова ашты.

Шақырылған спикерлер ҚМУ «Ақмола дарыны» дарынды балалар мен дарынды жастарды анықтау және қолдау орталығы басшысының орынбасары Алдабергенова Аягөз Жүнісқызы және химия және биология пәнінің мұғалімі, оқытушы-зерттеуші, ҚМУ жалпы білім беру пәнінің білім магистрі Сауытбаева Алмагүл Болатқызы болды. Көкшетау қаласының No7 ОМ».

Кездесу сындарлы, тыңдаушылар мен спикерлер арасында белсенді диалогпен өтті.

Алдағы уақытта бағдарлама бойынша облыстар бойынша секциялар жұмысы түрінде 23 сәуірге дейін жұмыс жалғасады.