2016 жылғы 7 желтоқсанда Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінде "Оқу бағдарламаларын жаңғырту және әзірлеу (АСАДЕМИКА) арқылы Орталық Азиядағы жоғары білімнің қолжетімділігі мен үйлестірілуі" халықаралық жобасы аясындағы алғашқы ұлттық оқиға өтті.

Кездесуге "Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы" және "Тау-кен ісі" кафедраларының студенттері мен оқытушылары, инженерлік және техникалық ғылымдар саласындағы әлеуетті жұмыс берушілер болып табылатын Ақмола облысының кәсіпорындары мен мекемелерінің өкілдері қатысты. Олардың көпшілігі біздің университеттің түлектері және олар ЖОО-мен қуана ынтымақтасатынын атап өтті. Сонымен қатар, аталған іс-шараға ҚР ІІМ Төтенше жағдайлар комитетінің Көкшетау техникалық институты, Ақмола облысы бойынша ПҚ БАИ "Өрлеу "БАҰО" АҚ филиалы, "ҰАТ" АҚ Ақмола ОЦИТ, "Цесна Банк" АҚ Көкшетау филиалы және Инвестициялар және ҚР дамыту министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің "Севказнедра" МД ММ сияқты жұмыс берушілер белсенді қатысты. Бірінші ұлттық іс-шара "Орталық Азиядағы жоғары білім берудің қол жетімділігі және оқу бағдарламаларын жаңғырту және әзірлеу (АСАДЕМИКА) арқылы үйлестіру"жобасының негізгі ережелерін тарату және түсіндіру мәселелеріне арналған.

Жұмыс тобы келесі ұйымдастырушылық-әдістемелік іс-шаралар өткізді:

Ақпараттық-коммуникативтік технологиялар саласында өзінің кәсіби құзыреттілігі мен білімін көрсеткен студенттердің белсенді қатысуын атап өткен жөн.