Кафедра тарихы

1. Кафедраның құрылу тарихы

Кафедра 1981 жылы Целиноград ауылшаруашылық институтының Көкшетауфилиалында ұйымдастырылды, содан кейін 1991 жылы Көкшетау ауылшаруашылықинституты болып өзгертілді, ал 1996 жылы Ш. Уәлиханова. атындағы Көкшетаумемлекеттік университетінің құрамына кірді.Кафедраның бірінші меңгерушісі экономика ғылымдарының докторы, профессор,еңбек ғылымы мен практикасын ұйымдастыру Халықаралық Академиясының толықмүшесі К.Р. Нұрмағанбетов болды.

2.Кафедраны қайта құру / біріктіру, кеңейту

2021 жылдың тамыз айында университет құрылымының өзгеруіне жәнеоңтайландыруға байланысты "Инженерлік технологиялар және көлік" кафедрасы "Малшаруашылығы және механикаландыру " кафедрасымен біріктірілді. Біріктірілгеннен кейінкафедра атауы "Инженерлік технологиялар және көлік" болып қалды.

"Инженерлік технологиялар және көлік" кафедрасының тарихы

Білім беру бағдарламалары

Байланыстар

Телефон нөмірлері