Кафедра тарихы

Ағылшын тілі кафедрасының қызметі 1965 жылдан басталды. Кафедраның негізін қалаушы және алғашқы меңгерушісі ғылым кандидаты, Жданов атындағы ЛМУ түлегі Георгий Исаевич Богин болды. Ол кафедраның қалыптасуы мен кейінгі дамуына үлкен үлес қосқан. Қазіргі уақытта кафедраның атауы Ағылшын тілі және оқыту әдістемесі кафедрасы болып өзгертілді; кафедраны филология ғылымдарының кандидаты, доцент Рыспаева Динара Сәрсембайқызы басқарады.50 жылдан астам уақыт ішінде кафедра Қазақстанда және шетелде табысты жұмыс істейтін көптеген түлектерді шығарды. Кафедраның дамуына 30 жылдан астам жұмыс істеген оқытушылар Еремия Н.Л., Машикова Р. Г., Красникова Л. Н., Миргалиева Т. А., Немченко Н. Ф. және тағы басқалары зор үлес қосты.

Ағылшын тілі және оқыту әдістемесі кафедрасы

Білім беру бағдарламалары

Профессор-оқытушылар құрамы

Рыспаева Динара Сарсембаевна (Ағылшын тілі және оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, «Ш. Уәлиханова атындағы» КеАҚ) Немченко Наталья Федоровна (Доцент, академиялық профессор) Исмагулова Айнагуль Ербулатовна («Серпіліс» жобалық менеджмент кеңсесінің басқарушсы ) Жукенова Алма Карисовна (Қауымдастырылған профессор ) Дальбергенова Ляззат Елемесовна (Қауымдастырылған профессор) Боргуль Наталья Михайловна (Оқытушы) Бурдыга Ирина Владимировна (Оқытушы) Заяц Татьяна Валерьевна (Lecturer) Моисеева Елена Валерьевна (Дәріскер) Михайлова Татьяна Владимировна (Дәріскер) Беляева Эльмира Петровна (ассистент-оқытушы) Ашимова Айдана Кайратовна (Дәріскер) Астафьева Юлия Валерьевна (Дәріскер) Габдуллина Зарина Еслямбековна (Оқытушы) Кенжеханова Нұрбақыт Қашқынбаевна (Ассистент-оқытушы) Тілеуғабылов Жансерік Қоңыратұлы (Дәріскер) Бердикулова Рамида Дастанбековна (Ассистент-оқытушы) Каирова Айжан Аблаевна (Ассистент-оқытушы) Мухамеджанов Ильяс Тулегенович (Ассистент-оқытушы) Елюбаева Айнаш Ораловна (Ассистент-оқытушы) Аубакирова Бахыт Тулегеновна (Ассистент-оқытушы) Бектимирова Балжан Ордабаева (Fссистент-оқытушы) Жунисова Даяна Нурканатовна (Ассистент-лектор) Ниязова Диана Амантаевна (ассистент - лекторы) Черниговцева Ольга Яковлевна (Ассистент - лектор) Таниева Анар Идрисовна (ассистент-лекторы) Рамазанова Айгерим Ериковна (Лектордың ассистенті) Жандос Әлия Еркинқызы (Ассистент-лектор) Сапарова Замзагуль Турлыбековна (Ассистент-лектор) Крутова Алёна Валерьевна (Ассистент-лектор)

Байланыстар

Телефон нөмірлері

Кафедраның мекен-жайы
Абай 76 к-сі, бас ғимарат, 417 каб.

dryspayeva@shokan.edu.kz