Кафедра тарихы

Жалпы тіл білімі және әдебиет кафедрасы–бұл бакалавриат, магистратура, докторантура сияқты бірнеше бағыттар бойынша білім алушыларды даярлайтын ғылыми-әдістемелік орталықтың бір түрі. Кафедра 2021 жылдың қыркүйегінде бірнеше кафедра негізінде құрылды: орыс филологиясы және кітапхана дела; Шет тілдері. Біріккен кафедраны филология ғылымдарының кандидаты, доцент Басманова Л. С. басқарды.

Қазіргі уақытта кафедрада 37 штаттық оқытушы және 4 сырттай оқытушы жұмыс істейді, оның ішінде: ғылым докторлары, профессорлар – 2;ғылым кандидаттары, доценттер, PhD докторлары – 1; магистрлер, оқытушылар – 20, ассистенттер – 9.

Кафедра орыс тілі мен әдебиетін, бірінші және екінші шет тілі ретінде неміс тілін, сондай-ақ күндізгі және қашықтықтан оқыту нысанында бакалаврлар мен магистранттар үшін кәсіби бағдарланған орыс және ағылшын тілдерін оқытуды жүзеге асырады.

Кафедрада бакалавриат, магистратура және докторантураның келесі білім беру бағдарламалары бойынша дайындық жүргізіледі: 6B01708 – орыс және орыс емес тілдері бар мектептердегі Орыс тілі мен әдебиеті, 6B01703-шет тілі: Негізгі мектептегі екі шет тілі (неміс / ағылшын), 7M02301-Филология: орыс филологиясы, 7М01702-орыс тілі мен әдебиеті, 7М01703-халықаралық білім беру кеңістігінде шет тілі ретінде Орыс тілі, 8D02301-Филология: орыс филологиясы

Жалпы тіл білімі және әдебиет кафедрасы

Білім беру бағдарламалары

Профессор-оқытушылар құрамы